Remis z Szumami

Dzisiejszy mecz w Skierbieszowie zakończył się wynikiem 1:1. Remis niesatysfakcjonujący naszą drużynę, jednak z przebiegu tego meczu trzeba uszanować ten 1 punkt. Nasza drużyna wyszła defensywnie usposobiona lecz grająca agresywnie i bezpardonowo. Liczyliśmy na kontrataki. Po jednym z nich zdobyliśmy bramkę na 1:0. Lewą stroną boiska ładną akcję przeprowadzili Stefan Kot i Mateusz Świszcz. Po świetnym podaniu tego drugiego swoją drugą bramkę w tym sezonie  zdobył Krystian Gil. Potem ładną akcję kombinacyjną zrobili Mateusz Świszcz i Michał Terlecki. Po strzale tego drugiego piłka minimalnie minęła bramkę Szumów. Pod koniec pierwszej połowy zawodnik Szumów trafił w słupek. Po przerwie Szumy szturmowały naszą bramkę. 10 minut po przerwie po dośrodkowaniu po niezdecydowaniu naszego bramkarza piłkę do siatki skierował Łukasz Drążek, a więc zrobiło się 1:1. Do końca meczu Szumy zdecydowanie przeważały jednak nie przekładało się to na sytuacje bramkowe. My kontrowaliśmy. Dogodną okazję miał Świszcz ale strzelił tylko w poprzeczkę. Mecz zakończył się więc remisem 1:1.                                                                                                                                                                                                                                                       Bramka: Krystian Gil                                                                                                                                                    Skład:Mikołaj Pszenniak-Artur Rosiak,Piotr Terlecki,Michał Huszcz,Jakub Maruchniak-Michał Terlecki,Krystian Gil,Mateusz Świszcz,Emil Kliszcz,Stefan Kot-Kacper Muszkiewicz Rezerwowi: Łukasz Zosiuk